Skontaktuj
się z nami!
JARZĘBINOWY OGRÓD
SPA INACZEJ
JARZĘBINOWE
WESELA
Wesele to wyjątkowe przyjęcie, dlatego z niezwykłą starannością dbamy o to, aby było spełnieniem marzeń Nowożeńców o balu idealnym. Szukając sali na wesele warto odwiedzić Jarzębinowy Ogród. Zachęcamy Państwa do tej wizyty, ponieważ wystrój i klasa naszej sali weselnej to wymarzone tło udanej zabawy, oraz gwarancja dobrego nastroju.
Na każde wesele salę weselną przygotowujemy tak, aby do końca cieszyła dekoracjami, była piękna, czysta i komfortowa. O Państwa wygodę zadba wykwalifikowana, przyjazna kadra, a dania które znajdą się na talerzach zachwycą smakiem. Jeśli zatem szukacie Państwo:
sali weselnej, w której swobodnie bawić się może 300 osób
najlepszej sali weselnej za rozsądną
cenę
sali na wesela, która zachwyca wszystkich
gości
W DNIU
WESELA
wszystko powinno być starannie dopracowane, oraz przygotowane na przyjście Państwa Młodych i ich gości. U nas możecie Państwo liczyć na dbałość o najmniejszy nawet detal.

Lokalizacja naszej sali weselnej sprawia, że bardzo łatwo można stąd dojechać zarówno nad Zalew Wiślany, jak i do okolicznych miast oraz przejść granicznych. To idealna baza wypadowa dla wszystkich gości ceniących sobie możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Dysponujemy również gospodarstwem agroturystycznym, które umożliwia organizację wypoczynku oraz imprez integracyjnych dla większych grup.

ZAPRASZAMY
PARY MŁODE
z Braniewa, Elbląga, Olsztyna, Ornety, Pieniężna, Dobrego Miasta, Fromborka, Tolkmicka, Malborka, oraz wszystkich innych miast z bliższej lub dalszej okolicy do zapoznania się z ofertą domu weselnego Jarzębinowy Ogród. Spędzony u nas czas wynagrodzi najdłuższą nawet podróż.

ZARESERWUJ POBYT JUŻ DZIŚ!
ZADZWOŃ
Tel.: 608 204 569
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram