Skontaktuj
się z nami!
JARZĘBINOWY OGRÓD
SPA INACZEJ
JARZĘBINOWY
To resort w idei Slow Life. Spełnienie naszych marzeń o   miejscu które pozwoli zwolnić, zachować równowagę miedzy pędzącym światem, a dążeniem do życia w zgodzie ze sobą i z własnymi potrzebami, by było ono bardziej wartościowe.
Obiekt położony w zacisznym miejscu na warmińskiej wsi, wśród szkółek roślin ozdobnych kilka kilometrów od Braniewa i Fromborka co daje gwarancję kameralnego miejsca, gdzie w ciszy, spokoju i w oddali od miejskiego zgiełku można skorzystać z:
JARZĘBINOWY
OGRÓD
Początek naszej drogi. Restauracja regionalna, ale również serwująca dania ze ślimaka, o czym nie każdy wie dawnego królewicza stołów biskupich. Obiekt dysponujący komfortowymi pokojami gościnnymi. Twoje miejsce na zorganizowanie kameralnej imprezy rodzinnej, jak również dużego wesela dla 200 osób w przepięknym otoczeniu dużego , zadbanego ogrodu z nowoczesnym placem zabaw dla najmłodszych .

JARZĘBINOWY
DOBROSTAN
Ostanie nasze dzieło w jednej lokalizacji z Jarzębinowym Ogrodem. Nowoczesny obiekt SPA z basen wewnętrznym, basenem zewnętrznym przydomowym, jacuzzi, saunami (fińską ,parową ,infrared ), wypoczywalnią z tężnią solankową, wszystko w najnowszej technologii uzdatniania wody. Na piętrze znajdują się gabinety kosmetyczne, fizjoterapeutyczne, masażu, gabinet dla dwojga z leżanką do hammamu i dużą wanną relaksacyjną. Sala fitness i poczekalnia dopełniają strefy komfortu.

JARZĘBINOWY
GRILL
To propozycja dla rodzin z dziećmi. Położony w odległości 150m od ,, Jarzębinowego Ogrodu” blisko hektarowy kompleks . Na terenie osadzonym w zabudowie dawnego gospodarstwa rolnego znajdziecie Państwo pokoje w dawnym domu warmińskim i …,,oborze” , oraz obiekt rekreacyjno -grillowy w dawnej ,,Stodole”. Pokoje w standardzie Agroturystycznym, ale każdy wyposażony w łazienką, telewizor, wygodne łóżka. Wielką zaletą miejsca jest ,,Bajkowa kraina”. Położna w obrębie gospodarstwa kraina z postaciami bajek i wierszy z czasów rodziców i dziadków: ,,Kot w butach”, ,,Smok wawelski”, ,,Czerwony Kapturek”, ,,Dziadek co ciągnął rzepkę” i inne. Między bajkowymi postaciami mamy wiele atrakcji do aktywnego spędzania czasu z dziećmi i przez dzieci: park linowy , olbrzymia zjeżdżalnia dmuchana , kręgielnia plenerowa , bieżnia chomik , mega szachy i wiele innych dostępnych wyłącznie dla osób korzystających z atrakcji Resortu.

ZARESERWUJ POBYT JUŻ DZIŚ!
ZADZWOŃ
Tel.: 608 204 569
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram