Skontaktuj
się z nami!
JARZĘBINOWY OGRÓD
SPA INACZEJ
NASZE
KOSMETYKI
Kosmetyki zawierające śluz ślimaka to duma naszego Konsorcjum „W Krainie Ślimaka”. Stworzyliśmy coś wyjątkowego – kremy i serum do codziennej pielęgnacji głównie przeciwzmarszczkowej.
Kryptozyna
Kryptozyna to najprościej mówiąc lekarstwo, które ślimak wytwarza dla siebie samego, aby odbudować tkanki, które w trakcie poruszania się ulegają uszkodzeniu.
Na naszym terenie żyje mnóstwo ślimaków winniczków, ale tylko śluz pozyskiwany z kontrolowanych, ekologicznych hodowli może być wykorzystywany do produkcji kosmetyków. Te ślimaki nie są narażone na metale ciężkie i zanieczyszczenia środowiskowe. Karmione są wysokiej jakości, zbilansowaną paszą. Są zdrowe, zrelaksowane i szczęśliwe, bo tylko wtedy można pozyskać kryptozynę czystą, bez toksyn. W laboratoriach zwierzęta nie są zestresowane, traktowane są dobrze. Proces filtracji jest trudny technologicznie i bardzo czasochłonny. Podczas niego nie ginie żaden osobnik. Trudność pozyskiwania śluzu wpływa też na cenę kosmetyków, dlatego wytwarzają je małe firmy, dbające o jakość swych produktów.
peptydowy krem ze Śluzem Ślimaka
Delikatna formuła kremu z 20% zawartością śluzu ślimaka HELIX ASPERSA* przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry twarzy, szyi i dekoltu, wymagającej nawilżenia i wygładzenia.
peptydowE SERUM ze Śluzem Ślimaka
Hydrożelowa formuła serum z 40% zawartością śluzu ślimaka HELIX ASPERSA* przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry twarzy, szyi i dekoltu, wymagającej nawilżenia i skutecznej poprawy jej kondycji. Ławo się rozprowadza i szybko wchłania, dając efekt odświeżenia.
SERUM POD OCZY ze Śluzem Ślimaka
Ultralekka formuła serum z 90% zawartością śluzu ślimaka HELIX ASPERSA* przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu, wymagającej nawilżenia i poprawy jej kondycji. Ławo się rozprowadza i szybko wchłania, dając odświeżenie i przyjemny efekt chłodzący.
Dobroczynne
składniki śluzu ślimaka
Alantoina – intensywnie nawilża, działa kojąco i przeciwzapalnie, łagodzi podrażnienia, przyspiesza regenerację skóry
Proteiny i witaminy – dzięki aktywnym białkom i witaminom A,C,E chronią przed działaniem wolnych rodników, rozjaśniają przebarwienia
Naturalne antybiotyki – eliminują bakterie i grzyby (są skuteczne, m.in. przeciw bakteriom Eschrichia Coli, Staphylococcus Aureus i Pseudomona Aeruginosa, które najczęściej występują w infekcjach skórnych)
Kolagen i elastyna – główne składniki tkanki łącznej, które skóra traci wraz z upływem lat, ich wysokie stężenie w śluzie ślimaka poprawia sprężystość i jędrność skóry
Kwas glikolowy – powoduje naturalne złuszczanie naskórka, działa jak łagodny peeling
Rytuały
LIMAKO SPA
LIMAKO CHWILA RELAKSU
(120 minut) 400z

To doskonały pakiet dla osób, które marzą o rozluźnieniu i relaksie. W ciągu dwóch godzin przyjemności można poczuć jak ciało odzyskuje równowagę, świeżość i sprężystość. Chwile wypoczynku z dala od codzienności, zatopienie się w klimacie Krainy Ślimaka na długo poprawią samopoczucie. Chwila rozkoszy dla promiennej skóry.

Pakiet zawiera zabiegi:
1. Zabieg ujędrniający na twarz LIMAKO,
2. Kąpiel w wannie z olejkami aromatycznymi,
3. Masaż relaksacyjny całego ciała zakończony ciepłym kompresem.

UWAGA!
Dla Gości z zewnątrz polecamy rozszerzenie PAKIETU o:

• dostęp do strefy basenów (w godzinach 10:00 – 20:00) w dniu wykonania zabiegu,
• dostęp do strefy relaksu – sauny i tężnia (w godzinach 16:00 – 20:00) w dniu wykonania zabiegu,
• obiadokolacja w formie szwedzkiego bufetu lub wybrana ze specjalnie wyselekcjonowanego dla Państwa menu (w zależności od ilości Gości),
• cena: 130 zł/ osoba.

Chęć wykupienia i poszerzenia PAKIETU prosimy zgłaszać telefonicznie w recepcji SPA lub mailowo.

LIMAKO MAN 
(90min) 400zł

Z myślą o mężczyznach przygotowaliśmy pakiet, który z pewnością da niezapomniany relaks i ekspresową poprawę wyglądu. Będzie to czas odprężenia, prozdrowotne oczyszczenie z toksyn, luksus na najwyższym poziomie. Odżywczy peeling, rozluźniający masaż oraz intensywny zabieg
wykonany na skórze twarzy. To wszystko przyniesie korzyści takie jak nawilżenie, tonizację, wygładzenie zmarszczek i niedoskonałości, jak również oczyszczenie. Skóra całego ciała osiągnie dobrostan, na jaki zasługuje.

Pakiet zawiera zabiegi:
1. Peeling całego ciała.
2. Masaż klasyczny całego ciała.
3. Zabieg na twarz ( masaż twarzy + pielęgnacja Limako).

UWAGA!
Dla Gości z zewnątrz polecamy rozszerzenie PAKIETU o:

• dostęp do strefy basenów (w godzinach 10:00 – 20:00) w dniu wykonania zabiegu,
• dostęp do strefy relaksu – sauny i tężnia ( w godzinach 16:00 – 20:00) w dniu wykonania zabiegu,
• obiadokolacja w formie szwedzkiego bufetu lub wybrana ze specjalnie wyselekcjonowanego dla Państwa menu (w zależności od ilości Gości),
• cena: 130 zł/ osoba.

Chęć wykupienia i poszerzenia PAKIETU prosimy zgłaszać telefonicznie w recepcji SPA lub mailowo.

ZARESERWUJ POBYT JUŻ DZIŚ!
ZADZWOŃ
Tel.: 608 204 569
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram