Skontaktuj
się z nami!
JARZĘBINOWY OGRÓD
SPA INACZEJ
NASZE
KOSMETYKI
Kosmetyki zawierające śluz ślimaka to duma naszego Konsorcjum „W Krainie Ślimaka”. Stworzyliśmy coś wyjątkowego – kremy i serum do codziennej pielęgnacji głównie przeciwzmarszczkowej.
Kryptozyna
Kryptozyna to najprościej mówiąc lekarstwo, które ślimak wytwarza dla siebie samego, aby odbudować tkanki, które w trakcie poruszania się ulegają uszkodzeniu.
Na naszym terenie żyje mnóstwo ślimaków winniczków, ale tylko śluz pozyskiwany z kontrolowanych, ekologicznych hodowli może być wykorzystywany do produkcji kosmetyków. Te ślimaki nie są narażone na metale ciężkie i zanieczyszczenia środowiskowe. Karmione są wysokiej jakości, zbilansowaną paszą. Są zdrowe, zrelaksowane i szczęśliwe, bo tylko wtedy można pozyskać kryptozynę czystą, bez toksyn. W laboratoriach zwierzęta nie są zestresowane, traktowane są dobrze. Proces filtracji jest trudny technologicznie i bardzo czasochłonny. Podczas niego nie ginie żaden osobnik. Trudność pozyskiwania śluzu wpływa też na cenę kosmetyków, dlatego wytwarzają je małe firmy, dbające o jakość swych produktów.
peptydowy krem ze Śluzem Ślimaka
Delikatna formuła kremu z 20% zawartością śluzu ślimaka HELIX ASPERSA* przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry twarzy, szyi i dekoltu, wymagającej nawilżenia i wygładzenia.
peptydowE SERUM ze Śluzem Ślimaka
Hydrożelowa formuła serum z 40% zawartością śluzu ślimaka HELIX ASPERSA* przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry twarzy, szyi i dekoltu, wymagającej nawilżenia i skutecznej poprawy jej kondycji. Ławo się rozprowadza i szybko wchłania, dając efekt odświeżenia.
SERUM POD OCZY ze Śluzem Ślimaka
Ultralekka formuła serum z 90% zawartością śluzu ślimaka HELIX ASPERSA* przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu, wymagającej nawilżenia i poprawy jej kondycji. Ławo się rozprowadza i szybko wchłania, dając odświeżenie i przyjemny efekt chłodzący.
Dobroczynne
składniki śluzu ślimaka
Alantoina – intensywnie nawilża, działa kojąco i przeciwzapalnie, łagodzi podrażnienia, przyspiesza regenerację skóry
Proteiny i witaminy – dzięki aktywnym białkom i witaminom A,C,E chronią przed działaniem wolnych rodników, rozjaśniają przebarwienia
Naturalne antybiotyki – eliminują bakterie i grzyby (są skuteczne, m.in. przeciw bakteriom Eschrichia Coli, Staphylococcus Aureus i Pseudomona Aeruginosa, które najczęściej występują w infekcjach skórnych)
Kolagen i elastyna – główne składniki tkanki łącznej, które skóra traci wraz z upływem lat, ich wysokie stężenie w śluzie ślimaka poprawia sprężystość i jędrność skóry
Kwas glikolowy – powoduje naturalne złuszczanie naskórka, działa jak łagodny peeling
ZARESERWUJ POBYT JUŻ DZIŚ!
ZADZWOŃ
Tel.: 608 204 569
Stępień 3C, 14-500 Braniewo
Małgosia 608 204 569
godziny otwarcia: 12.00 – 19.00
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram