Skontaktuj
się z nami!
JARZĘBINOWY OGRÓD
SPA INACZEJ
JARZĘBINOWY
DOBROSTAN
to nowopowstały obiekt spa położony w sercu Warmii. Hasło przewodnie naszego obiektu to Take it slow – Zwolnij, co koresponduje z naszą wizją. Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym można odciąć się od codzienności, odpocząć, zrelaksować, nabrać sił i naładować akumulatory. Nasz obiekt jest położony w otoczeniu pięknej zieleni naszego ogrodu i pól upranych, oferujemy wiele miejsc w których można odpocząć, przystanąć i podziwiać otaczającą nas przestrzeń. Jesteśmy firmą rodzinną, co czuć od pierwszego momentu przestąpienia progu naszego obiektu. Nasi Goście cenią sobie swobodną atmosferę, ciszę, gościnność, indywidualne podejście i kameralny charakter naszego miejsca.
NASI
GOŚCIE
mają do dyspozycji trzy sauny: łaźnia parowa, sauna fińska i infrared. Stworzyliśmy też tężnię solankową – idealne miejsce do relaksu w otoczeniu brzózek by do woli korzystać z prozdrowotnych inhalacji.

Basen wewnętrzny oferuje świetną zabawę i relaks na trzech poziomach głębokości. Dysponujemy brodzikiem, jacuzzi, także efekty specjalne – bicze wodne i rwącą rzekę.

W naszym Spa spotka Cię zasłużony wypoczynek, pooddychasz świeżym, wiejskim powietrzem. Kameralny charakter obiektu zapewnia dyskrecję, ciszę, poczucie wyjątkowości. „Zwolnisz” w najlepszym znaczeniu tego słowa. Tu nie musisz się śpieszyć, gonić, pędzić… Daj sobie szansę poczuć co mamy na myśli mówiąc Take it slow. Pozwól sobie zwolnić.

ZARESERWUJ POBYT JUŻ DZIŚ!
ZADZWOŃ
Tel.: 608 204 569
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram